IMG-LOGO

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات / خانه
BLOG
18 5

کشمش ( کشمش پلویی) چیست و چه فواید و مضراتی دارد ؟

کشمش در واقع همان انگور خشک است. جالب است بدانید انگوری که اولین‌ بار کشمش از آن درست شد، در مصر و ایران حدود ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، کشت می‌شد و در کتب عهد عتیق، انجیل و قرآن هم از آن نام برده شده است.

ارسال شده توسط مهندس امامی
BLOG
18 5

زعفران ادویه ای طعم دهنده ، زیبا ، خوشبو و خوش طعم که فواید دارویی داشته و مضراتی نیز دارد ( بخش پایانی )

همانطور که در بخش دوم مقاله به موارد 18 تا 36 پرداختیم و به فواید زعفران اشاره کردیم ،در بخش پایانی آن نیز به این مسیر ادامه داده و دیگر موارد اثرات مثبت استفاده از طلای سرخ یا همان زعفران را مورد بررسی قرار داده و در موارد سوء مصرف زعفران نیز خواهیم پرداخت

ارسال شده توسط مهندس امامی
BLOG
18 5

زعفران ادویه ای طعم دهنده ، زیبا ، خوشبو و خوش طعم که فواید دارویی داشته و مضراتی نیز دارد ( بخش دوم )

همانطور که در بخش اول مقاله به 17 مورد از فواید زعفران اشاره کردیم ،در بخش دوم آن نیز به این مسیر ادامه داده و دیگر موارد اثرات مثبت استفاده از طلای سرخ یا همان زعفران را مورد بررسی قرار می دهیم.

ارسال شده توسط مهندس امامی
BLOG
18 5

زعفران ادویه ای طعم دهنده ، زیبا ، خوشبو و خوش طعم که فواید دارویی داشته و مضراتی نیز دارد ( بخش اول )

تاریخچه زعفران : زعفران ، یک ادویه گران بها با تاریخچه ای 3هزار ساله و دارای خواص ارزنده دارویی و متعددی است. زعفران از دیربار جهت استفاده های دارویی و آشپزی استفاده شده است و با تحقیقات علمی در عصر جدید این مزایا نیز به اثبات رسیده است.

ارسال شده توسط مهندس امامی
BLOG
17 5

آلو بخارا و 20 مورد از فواید و خواص برای بدن و زیبایی

خواص آلو و مشخصا (آلو بخارا ) بسیار گسترده و قابل توجه است. میوه‌ ای لذیذ با اندامی حدودا کوچک که می‌تواند شما را از اختلالات گوارشی، یبوست و دیابت نجات دهد. طبع آلو بخارا سرد و تر است و به همین دلیل برای سردرد و کاهش حرارت بدن بسیار مفید است.

ارسال شده توسط مهندس امامی

دریافت خبرنامه

با سپردن پست الکترونیک خود به ما در خبرنامه باغبان مشترک شوید.